AgroKulibin

Переоборудование сельхозтехники

Гидравлический комплект для установки навесного оборудования на мотоблоки и минитрактора с гидроцилиндром

Код товара: ГК-мотоблок+ ЦС
Наличие:
В наличии
Цена:
14 000,00 грн./шт
  
Магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Магазин запчастей «Kulibin» предлагает расширить возможности Вашего мини-трактора или мотоблока, модернизировать самодельные трактора. Установка комплекта гидравлики позволит применять навесное оборудование для культивации, посева, и уборочных работ на уровне полноценного трактора. Комплект обеспечивает управление плугом, культиватором, дровоколом.
В комплект входят:

- Гидробак 3 л. с фильтром            

- Насос НШ 10 правый или левый      

- Привод насоса НШ 10 (НШ 16) со шкивом профиль А  

- Фланец НШ 10, 2 шт            

- РВД 1м , 2 шт                       

- РВД 1,5м, 2 шт                    

- Гидрораспределитель импортный на 1 секцию            

- Гидроцилиндр ЦС 40      

- Штуцера 5 шт (4 в распределитель и 1 в НШ)      

По Вашему желанию можно заменить базовый 1-секционный гидравлический распределитель на 2-секционный и гидромотор. Выбрав для установки Р80-3/1-22 можно добиться распределения рабочей жидкости на опускание и подъём с фиксацией и плавающим положением.
Доставляется выбранный Вами комплект в любой город Украины услугами Новой Почтой.
Обратите внимание на последовательность действий после установки комплекта на технику:
1.Обязательным является установка клапана распределителя на минимальное положение, для предотвращения разрыва системы.
2. Заводить мотоблок необходимо на малых оборотах. В течение 5-10 минут гидравлическое масло заполняет систему для подготовки к работе.
3. После это включают гидрораспределитель и производят настройку давления с помощью клапана. После настройки давления необходимо повторно затянуть соединения штуцеров и гаек.

 

  • Дата публикации: 06.12.2022

Оплата и доставка

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Способы оплаты
  • Онлайн оплата UA093133990000026008040200199 ФОП Макущенко Ольга Викторовна 5169330523944368
  • Наложенный платеж