AgroKulibin

Переоборудование сельхозтехники

Комплект гидравлики на рулевое управление мини-трактора, мотоблока

Код товара: КГ-рул-управ
Наличие:
В наличии
Цена:
Договорная
  
Магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Магазин Kulibin предлагает приобрести комплект переоборудования рулевого управления под гидроруль для мини-тракторов, мотоблоков и мини сельхоз техники. Удобное рулевое управление с применением гидравлики позволит управлять мини техникой так же легко, как и представительским авто.

Мы подобрали универсальный комплект для переоборудования:

- Гидробак 3л;

- Гидроруль (насос-дозатор) НД-80;

- Гидроцилиндр ЦС 40 (диаметр штока 25 мм, ход штока 110 мм);

- Пальца ГЦ ЦС 40;

- Насос НШ 10 (правого или левого вращения) на Ваш выбор;

- Привод НШ:

- Разгрузочный клапан (на фото подсоединен к гидрорулю);

- Фланца НШ 10 - 2 шт (1 обычный, 1 фланец штуцер);

- Штуцера в насос-дозатор - 4 шт;

- Штуцера в гидроцилиндр - 2 шт;

- Штуцер в насос НШ - 1 шт;

- Резиночки под фланцы - 2 шт;

- Колечки алюминиевые - 7 шт;

- Адаптер - 1 шт;

- РВД - 4 шт (2 шт по 1м и 2 шт по 1,5м прямые);

- Уголок - 3 шт. 

Наличие на гидроруле специального клапана позволяет подключить к мини-трактору гидроцилиндры, гидрораспределители и другое. Клапан оснащен один входом и двумя выходами.

Привод насос-дозатор за счет шестеренного насоса НШ. При заказе Вы может выбрать гидравлический цилиндр с ходом штока 110-220 мм, что позволяет переоборудовать техники различных габаритов. В комплект к цилиндру идут пальцы.

В случае необходимости, комплектация набора по Вашему желанию может меняться в соответствии с Вашими требованиями.

В случаи возникновения вопросов – звоните нам!

  • Дата публикации: 06.12.2022

Оплата и доставка

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Способы оплаты
  • Онлайн оплата UA093133990000026008040200199 ФОП Макущенко Ольга Викторовна 5169330523944368
  • Наложенный платеж