AgroKulibin

Переоборудование сельхозтехники

Комплект под насос-дозатор Т-40

Код товара: НД-Т40
Наличие:
В наличии
Цена:
6 000,00 грн./шт
  
Магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Магазин запчастей Кулибин рад представить Вашему вниманию комплект переоборудования под насос-дозатор для трактора Т-40.

Время не стоит на месте. И в рулевое управление Т-40 тоже можно внести корректировки для более комфортной езды на тракторе.

В состав комплекта входят такие элементы: 

- Насос-дозатор (гидроруль) V-100 (по Вашему желанию возможно МРГ-125 или ORSTA 100);

- Насос спаренный НШ-32-10 левого вращения;

- Рукава высокого давления (4 штуки);

- Штуцера и фланцы для соединения и подключения комплектующих;

- Гидроцилиндр ЦС-50 (по желанию возможно ЦС-40);

- Пальца гидроцилиндра (2 штуки).

Данный комплект высылаем в любой город по всей Украине. Оплата при получении. 

  • Дата публикации: 10.01.2022

Оплата и доставка

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Способы оплаты
  • Онлайн оплата UA093133990000026008040200199 ФОП Макущенко Ольга Викторовна 5169330523944368
  • Наложенный платеж