AgroKulibin

Переоборудование сельхозтехники

Полный комплект гидравлики для мини-тракторов и мотоблоков

Код товара: КГ-мин-трак
Гидравлика на мотоблок
Наличие:
В наличии
Цена:
Договорная
  
Магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!

Развитие механизации хозяйственной деятельности позволяет более рационально использовать человеческий труд. Среди этих усовершенствований следует отметить ряд гидростанции.

Магазин Kulibin Вы можете купить полный комплект для установки гидравлики с гидроцилиндром и гидромотором на минитрактора, самодельные трактора и мотоблоки. Теперь у Вас есть возможность самостоятельно собрать полноценный трактор из мотоблока и мини-трактора.

В комплект входит:

- Гидробак 3 л. с фильтром            

- Насос НШ 10 правый или левый      

- Привод насоса НШ 10 (НШ 16) со шкивом профиль А  

- Фланец НШ 10, 2 шт            

- РВД 1м , 2 шт                       

- РВД 1,5м, 2 шт                    

- Гидрораспределитель Р80-3/1-222

- Комплект для установки распределителя        

- Гидроцилиндр ЦС 40      

- Штуцера 5 шт (4 в распределитель и 1 в НШ)   

- Гидромотор МР 50 или его аналоги;

- Штуцера в гидромотор.

Также, набор можно комплектовать односекционным импортным распределителем, который по своим характеристикам является аналог распределителя РХ-346.

Кроме этого, по Вашему усмотрению можно собрать комплект с разными гидроцилиндрами: ЦС 40 или ЦС 50. Обращаем Ваше внимание, что в нашем магазине имеются разные варианты ЦС 50, с выходом штока до 320 мм. 

Все детали Вы всегда сможете согласовать с нашим менеджером по телефону при заказе. Будем рады помочь Вам!

 

 

  • Дата публикации: 06.12.2022

Оплата и доставка

Способы доставки
  • Новая Почта
  • Повернення і обмін Відповідно до закону України «про захист прав споживачів» ви можете протягом 14 днів з моменту покупки повернути або обміняти товар, придбаний в магазині, за умови виконання всіх норм передбачених законом. Умови обміну / повернення товару належної якості стаття 9. Відповідно до закону України «про захист прав споживачів»: споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Споживач має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. споживач (термін вживається в такому значенні згідно статті 1. п.22 закону України «про захист прав споживачів») – фізична особа, яка купує, замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити продукцію для особистих потреб, не пов’язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов’язків найманого працівника. обмін або повернення товару належної якості провадиться: якщо не використовувався; якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики; на підставі розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з проданим товаром. умови обміну / повернення товару неналежної якості стаття 8. Згідно із законом України «про захист прав споживачів»: в разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків споживач, в порядку та в строки, встановлені законодавством, має право вимагати безоплатного усунення недоліків товару в розумний строк. вимоги споживача, передбачених цією статтею, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник (підприємство, що задовольняє вимоги споживача, встановлені частиною першою цієї статті) доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення споживачем правил користування товаром або його зберігання. Споживач має право брати участь у перевірці якості товару особисто або через свого представника.
Способы оплаты
  • Онлайн оплата UA093133990000026008040200199 ФОП Макущенко Ольга Викторовна 5169330523944368
  • Наложенный платеж